Nám ide v prvom rade o technológiu, lebo len takáto orientácia nám zaručuje budúcnosť, zaručuje to...

že keď možno nie dnes, ale zajtra sa iste stretneme

Ing Viktor Šafár, Salamon

since 1988
O SPOLOČNOSTI

Činnosť spoločnosti sa datuje od roku 1988. Počiatky spoločnosti boli skromné, terajšie podmienky sa budovali pomaly - krok po kroku. Firma sa od začiatku špecializuje na budovanie dátových sietí a sieťových informačných systémov. Postupom času k uvedenej činnosti pribudli aj ďalšie. Spoločnosť zabezpečuje outsourcing IT služieb ako je správa a dohľad sietí, sieťových serverov, a všeobecne výpočtovej techniky. K službám sa pridal aj štandardný predaj a servis techniky. V roku 1996 sme založili spoločnosť SALAMON INTERNET, s.r.o., ktorá sa zamerala na poskytovanie služieb internetu spočiatku pre firemnú klientelu a neskôr aj pre domácnosti pod logom CityNet. Od roku 2000 realizuje naša spoločnosť aj projektovanie, dodávku a montáž kamerových systémov a to práve v súvislosti s prudkým rozvojom konvergencie networkingu a videotechnológií na báze IP. Naša spoločnosť je schopná ponúknuť klientovi aj neštandardné riešenia ušité na mieru podľa potrieb zákazníka. Našou snahou je ponúknuť vhodné riešenie s vyhovujúcim pomerom kavality a ceny pre zákazníka.

Sieťové riešenia
LAN / WAN / WiFi / VPN siete

Návrh, vystavba metalických, optických, bezdrátových a heterogénnych dátovych sieti. Kompletná dodávka sieťovej infraštruktúry, aktívne prvky siete, kabeláž a montáž na kľúč.

Outsourcing IT
Komplexná správa sietí

Outsourcingom IT služieb od Salamonu získate svoje vlastné externé IT oddelenie pozostávajúce z profesionálov s viac ako 25 ročnými skúsenosťami so správou firemnej IT infraštruktúry.

Predaj a servis IT
Predaj komponentov sieťovej a výpočtovej techniky

Dodáme Vám potrebné komponenty sieťovej infraštruktúry, ako počítačové káble, switche, wifi vysielače, smerovače (router), ale aj počítače, notebooky a príslušenstvo, ktoré sú základným kameňom pre každú firmu. Ku komponentom poskytneme poradenstvo a servis.

Internet a telekomunikačné služby
Neobmedzený internet, Digitálna televízia

Na internet dokážeme pripojiť ako domácnosti cez lokálne siete v spoločnosti či priamo celé firmy, vysokou spoľahlivosťou, flexibilitou a rýchlosťou.

info@salamon.sk

Partizánska 18, 92701 Šaľa. Slovakia